Balıkçılık Totemleri

Balıkçılık Totemleri Hakkında Tüm Bilgileri Buradan Edinebilirsin.

Totemler

Aşağıdaki resimdeki gibi bir totem inşa ederek çeşitli güçlendirmeler kazanabilirsin. Totem oluşturduktan sonra Totem Yetenekleri aktif olur. Totemlerinin yakınında durduğun zaman bu yetenekleri kullanabilir ve gelişimini hızlandırabilirsin.

Toteminizin etki alanını genişletebilir, bekleme süresini düşürebilir veya mevcut yeteneklerin güçlerini yükseltebilirsiniz.

Totem Nasıl İnşa Edilir?

İlk önce totemi inşa etmeniz gerekiyor. Aşağıdaki resimdeki gibi blokları yerleştirirseniz toteminiz inşa edilmiş olur.

Şimdi sıra seviyeni yükseltme ve gerekli materyalleri toplamada. Balıkçılık seviyen 20 seviye olduğunda balıkçılık totemini kullanabilirsin.

Gerekli seviyeye eriştiğinde ve eşyaları topladığında totemi aktif edebilirsin. Oltanız ile en alttaki gözlemci bloğuna sağ tıkladığınızda toteminizi aktif edebilirsiniz.

Totem Yetenekleri

Totem menüsünden çeşitli yetenekleri yuvalara yerleştirerek aktif edebilirsiniz. Toteminiz belirli sürelerle aktif olduğunda siz etki alanının içerisindeyseniz bu yetenekler otomatik olarak aktifleşir. Daha sonra toteminiz bekleme süresine girer.

Bekleme sürelerini, Aktif kalma süresini, Totemin etki alanını ve yetenek yuvalarını totem menüsünden yükseltebilirsiniz.

Toteminizdeki gözlemciyi kırmak size taşınabilir bir totem eşyası verir. Bu sayede aynı totemi tekrar aktif etmek için ücret ödemezsiniz.

Last updated