🐰Minyon

Sunucumuzda olan birçok özelliklerden bi güzeli daha sunucumuzda minyon sistemimiz bulunmaktadır. chate /minyon shop yazarak minyon menüsünü görebilirsiniz. Bu menüde minyonlar hakkında yardım alabilir, Minyon satın alabilir ve kendi minyonlarınıza bakabilirsiniz.

Bu yukardaki menüde istediğiniz minyonu seçip satın alabilirsiniz.Minyonunuzun envanterini görmek için /minyon openinv minyonsayısı envanterSayısı yazarak ulaşabilirsiniz.

Minyonunuzu satın aldıktan sonra direkt envanterinize gelecektir. Adanızda istediğiniz yere koyup çalıştırmaya başlayabilirsiniz

Yukarıda gördüğünüz gibi koyduktan sonra otomatık olarak çalışmaya başlıyacaktır.Minyonunuza sağ tıkladıktan sonra bir menü açılacaktır.

Bu menüden minyonunuzun ayarlarını yapabilirsiniz.Unutmayın minyonunuzda çalıştıkça acıkıyor.Aynı zamanda minyonunuzu sandığada bağlıyabilirsiniz. Kendi deposu dolabilir. İsterseniz minyonunuzun skininde ve adınızıda değiştirebilirsiniz. Bu menü üzerinden topladığı itemları ondan alabilir ve explerini alabilirsiniz.

Last updated