Nasıl Giriş Yaparım?

Herkesin sorabileceği gibi "Sunucuya nasıl giriş yapabilirim?" diye sorabilirsiniz. Gelin sizinle sunucuya nasıl giriş yapacağımıza bir bakalım.

-Aesirmc sunucu 1.18.2 sürümünde olduğu için , 1.18.2 sürümünde oyuna giriş yapılır. Sunucumuzda crackli clientlerden (TLauncher vb.) girebilir şekilde ayarlanmıştır, premium hesaba ihtiyaç yoktur.

-Oyun içinde çok oyunculu seçildikten sonra "sunucu ekle" ye basılır. Sunucu adı ayarlandıktan sonra sunucu adresi kısmına oyna.aesirmc.com yazılır ve "Sunucu kaynak paketleri:Aktif" edildiğinde sunucumuz başarılı bir şekilde kayıt edilir

- Sonrasında çok oyunculu ekranına döndüğümüzde sunucumuz gözükecektir. Sunucumuza girdiğinizde ilk olarak hub(merkez)'de olunacaktır. Sohbeti açıp /register [şifre] [şifre] yaparak oyuna girmiş olduğunuz kullanıcı adına şifre oluşturularak kayıt olabilir, sonrasında kayıt oluşturduğunuz nick(takma ad) ile sunucuya her girdiğinizde /login [şifre] komutu kullanarak giriş yapabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz!

Last updated