Nasıl Ormana Giderim ?

Bu yazıda /warporman komutunun ne işe yaradığını göreceğiz.

Orman Nedir?

/rtp /warp orman Komutları ile ormana gidebilirsiniz. -Orman, normal survival dünyasıymış edasıyla oynayabileceğiniz, klanınızla birlikte hayatta kalıp savaşabileceğiniz özgür bir dünya haritasıdır. Burada istediğiniz gibi yapılar yapabilir, klanınızla vakit geçirebilir ya da düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Aşşağıda gördüğünüz görselde sağ alt kısımdaki yerden ormana gidebilirsiniz veya bu menü üzerinden istediğiniz oyun modlarına yada lobiye ışınlanabilirsiniz

Orman'da Ne Yapabiliriz?

-Yukarıda da yazdığımız gibi burada istediğiniz gibi yapılar yapabilir, klanınızla vakit geçirebilir ya da düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Bunlar dışında Minecraft'ın kendisinde bulunan mobları keserek itemler elde edebilirsiniz. Bu itemlerle de aynı şekilde gelişebilir veya yapıda kullanabilirsiniz.Fakat düşmanlarınızla savaşırken ölmemeye dikkat edin çünkü ormanda rpg ve özel eşyalarınız hariç diğer eşyalarınız düşecektir.

-Oynanış olarak etki edecek diğer şey ise yeteneklerinizdir. Orman'da rahatlıkla yeteneklerinizi geliştirebilir, böylece oyunda üst sıralarda kendinizi oyunculara gösterebilirsiniz.

Last updated