Nasıl Materyal Kasılır?

Sunucuya girdiğinizde her sunucudaki gibi gelişmeniz gerekmektedir. Bu nedenle yeterince materyale ihtiyacınız olacaktır. Nasıl materyal kasabileceğiniz hakkında gelin biraz sizi bilgilendirelim.

-Öncelikle hangi materyali kasmak istediğinize karar verin. Bunun nedeni kasacağınız materyal ne tür bloklardan, madenlerden, yaratıklardan ve bosslardan çıkacağını öğrenmeniz içindir.

-Örnek verecek olursak oyuna yeni başladığınızda size özellikle bilgi parçası, fosil ve benzeri sunucumuzla birlikte gelen özel itemler gerekecektir. Oyuna yeni başladığınızı varsayarsak bu özel itemleri nereden elde edebileceğinizi bilmeyebilirsiniz. Bunun için yapabilecekleriniz şunlardır:

Oyunculara Danışmak

-Eğer size gerekli olan itemi bulamıyorsanız veya bulmakta zorlanıyorsanız oyunculara danışabilirsiniz. Eminiz ki sunucumuzdaki oyuncular veya rehberler size kesinlikle yardım edecektir.

Araştırmak

-Eğer aradığınız itemi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız wiki sayfasına bakabilirsiniz. Bu sayede kesin bilgiye varmış olur, rahatlıkla gerekli materyalinizi kasabilirsiniz.

-Veya oyun içinde itemin üzerine imlecinizi getirerek nereden çıkarabileceğinizi bulabilirsiniz. Böylelikle wiki sayfasına girmeden veya oyunculara sormadan rahatlıkla gerekli materyali bulabilirsiniz.

Satın Almak

-Eğer aradığınız itemi bulmak için harcayacak zamanınız yoksa itemi /ah komutundan arayıp bulabilirsiniz. Bu komut oyuncuların kendi içlerinde bir ticaret de sağlamakta burdan istediğiniz itemi görüp belirli bir miktara satın alabilirsiniz.

Last updated