Nasıl Item Yükseltilir?

Item yükseltmek her sunucuda olduğu gibi burada da en önemli şeylerden biridir. Siz de her oyuncu gibi iteminizi nereden yükseltmeniz gerektiğinizi bilmelisiniz. Gelin nasıl Yükseltme yapabilecegimize

-İlk olarak hangi iteminizi yükseltmek istediğinize karar vermelisiniz ki buna göre elinizdeki materyalleri sağlayabilin.

-Sonrasında yükseltmek istediğiniz itemin yükselticisini bulmalısınız.

-Sonrasında yükseltmek için sizden hangi materyalleri istediğinizi bilmelisiniz. Elinizde yeterince materyal olmadığı zaman imlecinizi materyalin üstüne getirip nereden, nasıl yaratıklardan veya ne tür bosslardan çıkabileceğini öğrenebilir, böylelikle zaman kaybetmeden istediğiniz materyali toplayıp iteminizi geliştirebilirsiniz.

-Gerekli materyali topladıktan sonra geliştirmenizi yapabilirsiniz fakat unutmayın itemlerinizi birlikte kasmanız sizin yararınıza olur. Böylece daha zorlu yaratık ve bossları kesip daha nadir materyaller ve itemler düşürebilirsiniz. Yükseltici demişken gelin size biraz Demirci'den bahsedelim.

DEMİRCİ

görseller kendilerinizi biraz açıklıyor ama biz genede üstünden bir şöyle geçelim. Sol üstten başlayalım. 1. Panelde KILIÇ geliştirmelerimiz vardır buradan kılıcınıza seviye atlatabilirsiniz erken gelişme için güzel bir yerdir 2. Panelde BALTA geliştirmeleriniz mevcuttur Baltanızı güçlendirebilir gücünüze güç katabilirsiniz 3.Panelde KALKAN geliştirmemiz bizim dostumuzdur Sol kolumuzdur oyunda büyük bir role sahiptir sizi tehlikelerden korur 4. Panel ELDİVEN Eldiven ./rpginv kısmında yerini alır ve size bolca bonus Stat verir kısaca güçlenmenizi sağlar tıpkı diğer Ana ( yukarıda gördügünüz item görselleri) itemler gibi sizden belirli Materyaller ister. 5. Panel KAZMA bir Madenci'nin can dostu kazmanızı geliştirerek daha hızlı ve daha şanslı hale getirebilirsiniz 6. Panel YAY Bir Savaşçının kullanabilecegi en efektif silahlardan 1 tanesi olan yay uzaktan güçlü vuruşlarıyla bilinir bu yüzden de olsa gerek ki diger itemlere nazaran Demirci daha fazla Materyal ister Yayınızı güçlü tutmak sizi daima 1 adım önde tutar 7. Panel OLTA Oltanızı geliştirebilir skill kasabilir ve isterseniz ./shop ta satabilirsiniz 8. Panel ZIRH Madencimizin ve Sizlerin Kalbi olan zırhlar oyundaki en büyük rolü üstlenir size dayanıklılık gibi özellerin yanında set ( 4 parçası da aynı isimde) giyerseniz bonus özellik verir. 9.Fakat demircide yükselteceğiniz her item başına belirli bir materyal isteyecektir.Fakat güçlenmek için biraz cevherlerimizden vermemiz gerek.

Last updated