Nasıl Hızlı Kasılırım?

Tabikide sunucuya girdiğinizde herkesin gelişmiş veya gelişmekte olduğunu göreceksiniz. Sizde onlar gibi nasıl gelişeceğinizi düşünmeyin diye bu yazıyı hazırladık. Gelin nasıl hızlıca kasılabileceğini

-Oyuna girdiğinizde size bir takım eşyalar verilecektir. Bu eşyaları kullanarak gelişmeye başlayabilirsiniz. Sunucumuzdaki uçsuz bucaksız madenimizden başlamak sizin yararınıza olacaktır. Burada gittikçe zorlaşan yaratıklar ve bosslar bulunmakta. Tabiki de zorluğuna göre gittikçe güzel, nadir ve düşük şanslı materyal veya itemler düşürebilirsiniz.

-Dediğimiz gibi madende ilerledikçe daha zor yaratıklar çıkıyor ve bunlar sayesinde daha nadir itemler çıkarabiliyorsunuz. Bir süre madende kasıldıktan sonra isterseniz biriyle anlaşarak PvP atabilir, bu sayede öldüğünde düşürdüğü itemleri alıp gelişebilirsiniz ama dikkatli olun. Eğer ölürseniz bu anlattığımız süreç yeniden başlayacaktır.

-Tabiki herkes gibi PvP beceremeyebilirsiniz. O zaman aynı şekilde maden kasılmaya devam edebilir, itemlerinizi tekrardan güçlendirebilirsiniz.

-Artık yeterince geliştiğinizi düşünüyorsanız herhangi bir klana katıp arkadaşlarınızla beraber hem eğlenip hem gelişebilirsiniz. Klan sayesinde birlikte diğer klanlarla savaşabilir ve kazanırsanız yağmalayabilirsiniz. Sonuç olarak diğer oyuncuların gelişimlerini azaltmış olursunuz.

-Her şey tabiki de sadece maden ve klanlardan ibaret değil. Bunun dışında /warp orman komutuyla ormana gidebilir ve normal bir survival dünyasındaymış edasıyla oynayabilir ve kasılabilirsiniz. Ama dikkat edin çünkü bu ormanda eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Unutmayın ki sunucumuzdaki özel materyallerin çoğu madende bulunmakta. Bu da daha güçlü ve verimli eşyaları özel materyaller olmadan alamayacağınız veya geliştiremeyeceğiniz anlamına geliyor.

Last updated